fbpx
20 Mayıs 2024
Ana Sayfa / Reklam

Reklam

Kahvebaz websitesi üzerinde ki reklam olanakları; Banner, Sponsorluk, Mobil, Video, Rich Media ve özel projeleriniz dahil olmak üzere tüm dijital formatlarda, demografik, kategorik hedefleme yapabileceğiniz reklamları kapsamaktadır.

Kahvebaz Kimdir?

Kahvebaz, “Hayat kötü kahve içmek için çok kısa…” mottosu üzerine harekete geçerek tüm okuyucuları ile birlikte; Nasıl iyi kahve yapılır? Kahvenin kötüsü nasıl olur? Nerelerden iyi kahve bulunabilir? gibi soruların cevaplarını aramayı hedefleyen, kendi halinde bir kahve blog’udur.

Herşey, en büyük zevklerimden birisi olan kahve ve 3. Dalga Kahve Kültürü konusunda bir blog başlatma kararı vermem ile başladı. İşim gereği bir çok insanla tanışıyordum ve hemen hemen hepsinin Kötü Kahve bile diyemeyeceğim, suda çözülebilir granül kahve tükettiğini görüyordum. Sonunda dayanamayarak, kahve konusunda bildiklerim ve yeni öğrenmekte olduğum bilgileri derleyip insanlar ile paylaşmanın en iyi yolunun bir kahve blog’u olacağına karar verdim. Umarım böylelikle insanların hayatına dolaylıda olsa dokunabilir ve herkesin iyi kahve içmesine vesile olabilirim diye düşünüyorum.

Peki sen kimsin Kahvebaz ? diye soranlar olacaktır, onlar içinde kısaca kendimden bahsedeyim.
İsmim Orkun KARABURUN19 yıldır internet ve reklam sektöründe çalışmakta olan, bugüne kadar 100‘lerce internet sitesi tasarımı ve uygulaması yapmış, 3D Render ve Animasyon konularında çalışmalar yapan, ucundan kıyısından fotoğraf ile ilgilenen, kendince bir TV Programı sunuculuğu tecrübesi olan, Sinema sektöründe VFX Uzmanı ve Yönetmenlik yapan nev-i şahsına münhasır, sizin gibi biriyim. Fark etmiş olacağınız üzere kahve benim için lezzetli bir sıcak içecek değil, adeta bir tutku seviyesinde. Umarım sizlere de bu muhteşem keyfi elimden geldiğince doğru şekilde anlatıp yaşatırım.

Peki Kahvebaz Blog’un Ziyaretçileri Kimler?

Okuyucu grubu genel olarak 18 – 40 yaş arası, günümüz teknolojilerini yakından takip eden, 3.Dalga Kahve kültürü ve iyi kahve konusunda kendini geliştirmek isteyen,  meraklı ve hevesli kişilerden oluşmakta. Kahve tarifleri ve çeşitli kahve ile alakalı konularda ev hanımları da sıklıkla Kahvebaz Blog‘u takip etmekte ve etkileşime geçmekteler. Unutmadan benim gibi tasarım, yazılım geliştirme ve benzer iş kollarında olanların resmi içeceği Kahve iolduğu için onlarında Kahvebaz blog’u yakıntan takip ettiklerini söyleyebiliriz.

Reklam Türleri

Kahvebaz websitesi reklam alanları; 300 X 250 Sidebar Banner, 670 X 90 Header Banner, 728 X 90 Alt Banner ve 468 X 60 Banner  boyutlarında reklamalara uygundur. Advertorial Metin, Link ve özel makale şeklinde de reklam vermeniz mümkün. Ayrıca Sponsorluk, Mobil, Video, Rich Media ve tüm özel projeleriniz dahil olmak üzere tüm dijital formatlarda, demografik, kategorik hedefleme yapabileceğiniz reklamlar konusunda destek verebilmekteyim.

Kahvebaz Blog Reklam Fiyatları:

Tüm boyutlardaki Banner alanları, Advertorial Paragraf, dofollow link, Advertorial Reklam, Özel Makale ve link gibi tüm işbirlikleri konusunda fiyat teklifi almak için aşağıdaki e-mail adresine yazabilirsiniz.

Bunların dışında farklı reklam çalışmaları ve uygulamaları için yada aklınıza takılan diğer konularda detaylı bilgi için : info@kahvebaz.com e-mail adresi üzerinden yada 0850 304 60 19  numaralı telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bol Kafein’li Günler…