fbpx
22 Haziran 2021
Ana Sayfa / Kahve Günlükleri / Necrobarista – Kahve Konulu PC Oyunu
Necrobarista

Necrobarista – Kahve Konulu PC Oyunu

Necrobarista son yakın zamanda çokça duyduğum enterasan bir PC oyunu. Ölülerin son bir fincan kahve içmek için uğradıkları bir kahve dükkanı ve orada tüm bu ölüleri ağırlayıp onlara enfes kahveler hazırlayan bir barista’nın hikayesini anlatıyor.

Necrobarista Ne Demek?

Latince Ölü anlamındaki Necro kelimesi ile bize kahve dükkanlarında kahve hazırlayan abilere ve ablalara verilen isim olan Barista‘nın harmanlanmasıyla oluşturulmuş bir isim bu.

necrobarista

Necrobarista özünde bir anlatım tabanlı macera oyunu. Yoğun olarak Japon Animesi ve Japon romanlarının anlatım teknikleri ile yoğurulmuş vaziyette. Her ne kadar 3 boyutlu bir oyun motoruna sahip olsada, çizimler, dinamik kamera hareketleri ve görsel anlatımı sebebiyle kendine has bir tarzı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Oyun fazlaca japon animelerini çağrıştırsa da mekan olarak tasarım ekibinin ikamet ettikleri Melbourne / Avustralya da geçiyor. Bu biraz ilginç gibi gözüksede aslında geniş düşündüğümüzde bir çok animede kowboylar yada benzer türde batılı konular ve mekanlar görebiliyoruz.

Oyunun piyasaya çıkış tarihi Ekim 2017 olarak açıklanmış…

Hakkında Kahvebaz

Hayat kötü kahve içmek için çok kısa... Gelin hep birlikte kahve dünyasına fantastik bir yolculuğa çıkalım ve insanoğluna sunulan en muhteşem hediyelerden birisi olan Kahve'nin keyfini çıkartalım...

Şunları Deneyin

Güçlü Paket

Güçlü Paket Yoğun Kafeinli Yeni Pratik Filtre Kahve

Senin de işin gücün yok sürekli bu KahveGibiKahve.com’un ürünlerini inceliyorsun arkadaş yeter! dediğinizi duyar gibiyim …