fbpx
20 Mayıs 2024
Ana Sayfa / Kahve Günlükleri / Evinizi Kahve Dükkanına Çevirecek 3 Spotify Listesi

Evinizi Kahve Dükkanına Çevirecek 3 Spotify Listesi

Kahve dükkanlarında çalınan parçaları içeren Spotify Listesi nereden bulunurum derdine son. Evet konumuz Kahve ve Müzik. İnsanlık tarihinde daha uyumlu bir ikili yoktur diye düşünüyorum. Romantik bir buluşmada sessizlik den ziyade, lezzetli bir latte ve güzel hoş bir melodi ortamı güzelleştirir.

Kahvenin sadece sizi ayık ve zinde tutmasının yanında ruhsal olarak da iyileştirdiği, bulunduğunuz ortama ısınmanızı ve modunuza iyi yönde katkı sağladığı söylenir. Öyleyse neden bunu bir adım öteye taşımıyoruz? Gelin evimizi güzel bir kahve kokusuyla doldurup, o sık gittiğiniz kahve dükkanların da ki müzikleri de çalıp ortamı güzelleştirelim.

Aşağıda kahve dükkanlarında sıklıkla duyabileceğiniz ve benimde şahsen kahve içerken dinlediğim favori Spotify Listesi ve farklı kahve dükkanlarının oluşturduğu listeleri paylaşıyorum.

Your Favorite Coffeehouse
Abone Sayısı: 2 Milyon +
Müzik: Farklı alternatif ezgiler ve pürüzsüz melodiler içeren, boğucu modern folk müziğinin harika bir karışımı. Kafa dinleyip takılmak için güzel bir çalma listesi.
https://open.spotify.com/playlist/37i9dQZF1DX6ziVCJnEm59

 

Coffee House
Abone Sayısı: 21,587
Müzik: Biraz daha modern / ana akım bir şey arıyorsanız, bu liste tam sizlik. Yine de, popüler radyo hitlerini ustaca aralara serpiştirmişler. Ed Sheeran, Jack Johnson ve Ingrid Michaelson’un beğendiği parçalar ve benzerleri bu eğlenceli listede sizleri bekliyor.
https://open.spotify.com/playlist/0PzTB0SzhsYdmq3lvb0zgv

Soul Coffee
Abone Sayısı: 300.000
Müzik: Biraz daha Soul bir şey arıyorsanız, bu liste tam sizlik. Adınında anlayabileceğiniz gibi, Frank Ocean, Erykah Badu ve Mary J. Blige gibi sağlam isimlerin söylediği R & B parçalarla dolu bir liste. Taze bir fincan kahve ve biraz Stevie Wonder…
https://open.spotify.com/playlist/37i9dQZF1DXaXDsfv6nvZ5

Hakkında Kahvebaz

Hayat kötü kahve içmek için çok kısa... Gelin hep birlikte kahve dünyasına fantastik bir yolculuğa çıkalım ve insanoğluna sunulan en muhteşem hediyelerden birisi olan Kahve'nin keyfini çıkartalım...

Şunları Deneyin

Güçlü Paket

Güçlü Paket Yoğun Kafeinli Yeni Pratik Filtre Kahve

Senin de işin gücün yok sürekli bu KahveGibiKahve.com’un ürünlerini inceliyorsun arkadaş yeter! dediğinizi duyar gibiyim …